Fotografuje z pasją od 2009 roku. Niedługo. Mimo, że aparat w moich rękach pojawiał się od dziecka, przez bardzo długi czas nie wzbudzał mojego zainteresowania. Pierwszą sztukę dostałem w wieku 6 lat. Jakieś rosyjskie, małe, z żółtym obiektywem. Po wypstrykaniu kliszy, celując w drzewa i sufity nawet jej nie wywołałem. Kolejny aparat dostałem w wieku lat 17. Również rosyjski. Była to piękna analogowa lustrzanka Zenit. Dzisiaj trochę żałuję, ale wtedy bez namysłu odsprzedałem ją koledze, który z wielkim zapałem fotografował (pięknie zresztą) koleżanki. Trzeci aparat kupiłem sobie sam, bo chciałem mieć ładne zdjęcia z podróży poślubnej. No i zaiskrzyło.
Dziesięć lat dość intensywnego fotografowania (z małymi przerwami na odchowanie dwóch wspaniałych córek) pozwoliły mi zdobyć doświadczenie, którego owoce możecie Państwo zobaczyć w moim portfolio.

Bardzo lubię patrzeć na moje zdjęcia. Sprawia mi to przyjemność. Równie wielką przyjemność sprawia mi patrzenie na przyjemność jaką sprawiają moje zdjęcia. I jestem dumny z tego, że moimi zdjęciami doprowadziłem do bardzo wielu takich momentów. Zadowolenie klienta jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujące.

Jeśli Państwu również podobają się moje zdjęcia… dziękuję i zapraszam do kontaktu!